FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
Kamerová kontrola modulu airbagu
Vysokorychlostní čtení etiket
Zařízení na kontrolu montážních otvorů
Jednoúčelový stroj na lisování pružin
Robotický ořez ultrazvukovým nožem
Automatická balicí linka
Detekce vad výlisku
Měnírna Brno Netroufalky
Vizualizace výrobních dat
10 operátorských stanovišť v pivovarech
Řídicí terminály pro biologické laboratoře
Měřicí stanice pro záznam dat z průtokoměrů
Vzdálený monitoring stavu zásobníků

Vzdálený monitoring stavu zásobníků


Zadavatel:     BHMW a.s.  
Místo realizace:   Bílina
Rok realizace:      2018

 

Popis:
Zadáním zákazníka bylo rozšíření jeho řídicího systému o vzdálené monitorování výšky hladin v zásobnících pomocí webového rozhraní. Původní měření výšky hladin bylo řešeno pomocí tlakových snímačů výšky hladin s proudovým výstupem, který byl přiveden do řídicího PLC s lokální vizualizací bez možnosti vzdáleného monitoringu.
Tento systém jsme doplnili o dva moduly ADAM-6217, jehož proudové vstupy jsme zapojili do série se stávajícími vstupy PLC a tyto hodnoty zpracováváme na kompaktním PC BOXER-6403 s SW PROMOTIC. PC je zapojeno jedním LAN portem do podnikové sítě a pomocí Promotic HTTP serveru jsou informace z celkem 12 zásobníků k dispozici i několika vzdáleným uživatelům.

Přínosy: 
Lepší přehled o výrobní technologii. Vedení společnosti se kdykoli může odkudkoli (pomocí VPN) podívat, v jakém stavu se nachází aktuální výroba. Vizualizace je navíc doplněna o záznam trendů. 

Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up