FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
Kamerová kontrola modulu airbagu
Vysokorychlostní čtení etiket
Zařízení na kontrolu montážních otvorů
Jednoúčelový stroj na lisování pružin
Robotický ořez ultrazvukovým nožem
Automatická balicí linka
Detekce vad výlisku
Měnírna Brno Netroufalky
Vizualizace výrobních dat
10 operátorských stanovišť v pivovarech
Řídicí terminály pro biologické laboratoře
Měřicí stanice pro záznam dat z průtokoměrů
Vzdálený monitoring stavu zásobníků

Vysokorychlostní čtení etiket


Do prostředí potravinového průmyslu jsme navrhli a zrealizovali kontrolní stanici pro čtení lepených etiket a výšky potravinové vaničky, a to ve vysokém taktu cca 300 ms/vaničku.
Zařízení je složeno z řádkové kamery s osvětlovačem, průmyslového PC a ostatních podpůrných komponent. Ke spuštění kamery dojde při narušení zóny optické závory. Po té dojde k vytvoření obrazu a jeho přenesení do námi vytvořeného SW, který naskenovanou etiketu vyhodnotí a porovná s databází známých etiket. Při detekci vadné etikety systém sepnutím příslušného výstupu spustí vyřazovací mechanizmus linky a tím vadnou vaničku separuje. Systém vyhodnocuje nejen použití správné etikety pro zvolenou výrobní řadu produktů, ale také to, jestli je na vaničku umístěna horní etiketa a k ní příslušná etiketa s čárovým kódem na spodní straně vaničky. 

Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up