FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
Kamerová kontrola modulu airbagu
Vysokorychlostní čtení etiket
Zařízení na kontrolu montážních otvorů
Jednoúčelový stroj na lisování pružin
Robotický ořez ultrazvukovým nožem
Automatická balicí linka
Detekce vad výlisku
Měnírna Brno Netroufalky
Vizualizace výrobních dat
10 operátorských stanovišť v pivovarech
Řídicí terminály pro biologické laboratoře
Měřicí stanice pro záznam dat z průtokoměrů
Vzdálený monitoring stavu zásobníků

Automatická balicí linka


Pro významného výrobce plochých skel, který se specializuje na oblast automotive, stavebnictví, dopravu, solární energii, ale také high-tech odvětví, jsme navrhli a zrealizovali kompletní kontrolní a balicí linku pro kontrolu skleněných desek. 
Součástí linky jsou dopravníky, čidla, lineární pojezdy a také dva roboty ABB, kteří překládají skleněné desky na a z pásového dopravníku. Neméně podstatnou součástí linky je také systém úchopových mechanizmů a savek, které umožňují manipulaci se skleněnými deskami v uzlech linky.  Samozřejmostí jsou taktéž čidla a bezpečnostní závory kolem celé linky tak, aby bylo dodrženo bezpečné pracovní prostředí pro obsluhu linky.
Linka se dělí na několik větví, kde záleží na vyhodnocení stavu skleněné desky. Stavy mohou být OK - pak kontrolovaný kus putuje na konec linky, kde ho robot balí a předává do přepravního kontejneru. Případně NOK, takový kus je pak vyřazen a odkloněn do šrotovacího kontejneru. Může ale nastat i stav NEROZHODNUTO, případně “sériová vada”, v těchto případech jsou tato skla odkloněna do samostatného odběrného místa, kde jsou skla se sériovou vadou zakládána do zvláštního kontejneru. Skla označená stavem NEROZHODNUTO jsou dále posuzována a vyhodnocována obsluhou linky.
Celá linka byla na přání zadavatele navrhnuta, sestavena a odzkoušena v prostředí zadavatele v období generální odstávky, a tedy tak, aby nedošlo k prodlení při návazných výrobních procesech.

Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up