FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

SG gateway

Komunikační brány Ixxat od HMS jsou určeny do aplikací s požadavkem na podporu protokolů vycházející z energetických norem

 

 

Pro Energetiku a Smart Grid systémy

Komunikační brány Ixxat od HMS jsou určeny do aplikací s požadavkem na podporu protokolů vycházející z energetických norem IEC 61850 a IEC 60870-5-101/104, DNP3. Umožňují komplexní propojení existujících systému s novými zařízeními či řídícími systémy. Vytvoření takového spojení s SG Ixxat umožňuje masivní zlepšení účinnosti dodávky a distribuci energií (řešení Smart Grid). Efektivní řízení má za následek menší výpadky a vysoké energetické úspory. 

Všechny brány disponují utilitou OPC UA Server, MQTT, OpenVPN, Modbus TCP/ RTU. Dále možností výběru připojených průmyslových sběrnic či použitím bezdrátového připojení pomocí 4G sítě. Zařízení lze konfigurovat pomocí jednoduchého WEB-PLC softwaru v internetovém prohlížeči. Dostupné modely Profinet, Profibus, IO, EtherNet/IP, Switch a MediaBreak.

 

Další informace:

Článek v sekci Aktuality: 

 

Produkty SG gateway v našem e-shopu

 < Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up