FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Průmyslový ethernet

Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě klade nároky na spolehlivost. Spolehlivost sítě Ethernet závisí do velké míry na použitých základních stavebních prvcích, kterými jsou dnes již téměř výhradně přepínače (switch).

Koupit v eshopu

Síťové spojení po Ethernetu je v průmyslu stále více požadováno, a to kvůli vyšším nárokům na datovou rychlost. Základními vlastnostmi průmyslového switche je vysoká spolehlivost a odolnost vůči nepříznivým podmínkám (extrémní provozní teploty, nežádoucí vibrace, kybernetické nebezpečí). 
Datový přenos po metalickém či optickém kabelu s možností zapojení do různé topologie sítě. Switche s funkcí Layer 2 i Layer 3 (VPN, Firewall, routování) či s funkcí technologie PoE (IEEE 802.3af/at/bt).
Jsou dostupné v nejrůznějších provedeních s certifikací do vozidel, do vlaků či napájecích rozvoden (normy EN 50155, EN 50121, EN61850, ATEX). 

Základní typy:

  • nemanažovatelné switche
  • manažovatelné switche
  • layer 3 switche (routery)
  • switche do 19“ racku
  • switche do vozidel
  • PoE switche
  • 10Gb switche
  • ethernetové karty do PC


< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up