FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Průmyslový ethernet

Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě klade nároky na spolehlivost. Spolehlivost sítě Ethernet závisí do velké míry na použitých základních stavebních prvcích, kterými jsou dnes již téměř výhradně přepínače (switch).

Síťové spojení po Ethernetu je v průmyslu stále více požadováno, a to kvůli vyšším nárokům na datovou rychlost. Základními vlastnostmi průmyslového switche je vysoká spolehlivost a odolnost vůči nepříznivým podmínkám (extrémní provozní teploty, nežádoucí vibrace, kybernetické nebezpečí). 
Datový přenos po metalickém či optickém kabelu s možností zapojení do různé topologie sítě. Switche s funkcí Layer 2 i Layer 3 (VPN, Firewall, routování) či s funkcí technologie PoE (IEEE 802.3af/at/bt).
Jsou dostupné v nejrůznějších provedeních s certifikací do vozidel, do vlaků či napájecích rozvoden (normy EN 50155, EN 50121, EN61850, ATEX). 

Základní typy:

  • nemanažovatelné switche
  • manažovatelné switche
  • layer 3 switche (routery)
  • switche do 19“ racku
  • switche do vozidel
  • PoE switche
  • 10Gb switche
  • ethernetové karty do PC


< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up