FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Jednoúčelové strojeplus

Detekce vad výlisku

unikátní systém pro kontrolu namoženin a prasklin plechových výlisků

plus

Robotika

Vyvíjíme a testujeme robotické aplikace zaměřené na spojení robotiky s počítačovým viděním a umělou inteligencí.

plus

Kolaborativní robotika

Spolupráce robota s člověkem. Jsme oficiálním integrátorem ABB pro aplikace s kolaborativními roboty Yumi.

plus

100% kontrola kvality

Jednoúčelová měřicí pracoviště osazená systémy strojového vidění pro kontrolu, měření či rozpoznávání rozličných parametrů nutných pro ověření 100% kvality výrobku.

plus

Specializovaný Software

Vlastní softwarové oddělení zajišťuje programování a vývoj softwaru na zakázku podle přání zákazníka. Jedná se nejen o software pro klasické počítače s operačními systémy Windows nebo Linux, ale i o programování různých I/O modulů a mikroprocesorů.

plus

Semináře a školení

Potřebuje rozšířit své znalosti v oblasti průmyslové automatizace. Chcete být mistři v konfigurací produktů pro vzdálenou správu či mít v malíku průmyslovou komunikaci. Využijte více našich zkušeností nabitých za více jak 25 let.

plus

Panelové počítače

Panelové počítače se velmi rychle zabydlely ve světě průmyslu. Využívají se hlavně jako HMI (Human-Machine Interface, rozhraní člověk– stroj). All in one řešení počítače s dotykovou obrazovkou pro širokou škálu aplikací.

plus

Průmyslové monitory

V nabídce máme širokou škálu průmyslových monitorů ve variantách pro aplikace v lehkém průmyslu až po modely pro nasazení v těžkých provozech.

plus

Počítače pro vestavbu

V současné době je velmi oblíbená řada produktů nabízející pasivně chlazená zodolněná PC pro vestavbu do zákaznických systémů.

plus

Průmyslové počítače

Základní charakteristikou průmyslového počítače je konstrukce se zřetelem na odolnost a spolehlivost.

plus

Počítače do vozidel

Specializované počítače a monitory určeny pro náročné aplikace v automobilové a kolejové dopravě.

plus

Synchronizace času – servery MEINBERG

Servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu.

plus

Průmyslový ethernet

Síťové spojení po Ethernetu je v průmyslu stále více požadováno, a to kvůli vyšším nárokům na datovou rychlost. Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě, ovšem klade vysoké nároky na spolehlivost.

plus

Průmyslové tablety

V nabídce máme širokou škálu průmyslových tabletů a PDA zařízení, které jsou vhodné pro použití jak v průmyslu, tak i v lékařství. Jejich hlavní výhodou je jejich mobilita, odolné provedení, dlouhá výdrž baterie a možnost i nestandardních OS.

plus

Anybus Bolt

Jednoduše připojte k rozvaděči, nakonfigurujte během chvíle přes webové rozhraní a získáte bezdrátový přístup k internetu, přístup k PLC a dalším zařízením připojeným přes ethernet, sériové rozhraní nebo CAN.

plus

Průmyslové klávesnice

Odolné průmyslové klávesnice do nejrůznějších prostředí a klávesnice pro zdravotnictví. Výrobní program doplňují polohovací zařízení jako myši, touchpady, trackbally a joysticky.

plus

Flash disky

Polovodičové disky v průmyslových aplikacích stále častěji nahrazují choulostivé pevné disky HDD. Kromě extrémní mechanické odolnosti patří k jejich dalším výhodám široký rozsah provozních teplot, nízká spotřeba a bezhlučný provoz.

plus

DRAM Innodiskplus

Komunikace

Modemy, GSM modemy, 3G routery, převodníky rozhraní, opakovače adalší prvky pro komunikaci v průmyslovém prostředí. Používají se hlavně pro dálkový monitoring neobsluhovaných systémů, pro spojení s mobilními zařízeními a instalaci dočasných zařízení.

plus

Operátorské panely

Operátorské panely s barevnou dotykovou obrazovkou s přímou podporou více než 250 typů PLC od různých výrobců.

plus

Měření a sběr dat

Měření a sběr dat je základním kamenem pro automatizované výrobní procesy.

plus

Vzdálená správa

Produkty eWON jsou primárně určené pro výrobce strojů a systémové integrátory. Poskytují tři základní služby: Vzdálený přístup na PLC, Vzdálený monitoring, Vzdálený sběr dat.

plus

CAN komunikace

Vše co potřebujete pro CAN komunikaci

plus

Převodníky Anybus

Nutnost realizovat propojení dvou průmyslových sběrnic se často projeví jako naléhavá. Může jít o případy, kdy je třeba přenést data z lokálního řídicího systému na větší vzdálenost, nahlédnout do dat na průmyslové sběrnici z nadřazeného systému.

plus

Umělá inteligence

Pro implementaci neuronových síti v oblasti IT je potřeba HW s co nejvíce výpočetními jádry. Počítače osazené výkonnými GPU nyní najdete v našem sortimentu.

plus

Energetikaplus

Zdravotnictvíplus

Potravinářstvíplus

Výbušné prostředí ATEXplus

Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up