FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
O nás
Etický kodex
Členství v asociacích
Vzdělávání zaměstnanců
Systém kvality
Obchodní podmínky
Konfliktní minerály (3TG) - politika společnosti
Operační program

O nás


PROFIL SPOLEČNOSTI FCC PRŮMYSLOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, působící v oblasti průmyslové automatizace. Tvoří ji dvě základní divize. 
Divize průmyslových systémů zastupuje významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. Naše nabídka zde zahrnuje spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Spolupracuje při tom s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie. 
V divizi strojového vidění a robotiky navrhujeme, stavíme a dodáváme systémy využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Aplikujeme při tom poznatky moderní robotiky a strojového vidění. Disponujeme vlastním vývojovým konstrukčním a výrobním zázemím včetně vývoje softwaru. Značnou část své kapacity přitom věnujeme aplikovanému výzkumu a vývoji. Spolupracujeme při tom s technickými univerzitami a dalšími akademickými pracovišti. Výsledky jsou využívány v komerčních zakázkách. 
Našimi zákazníky a obchodními partnery jsou firmy zabývající se výrobou, systémovou integrací, projektováním a realizací řídicích systémů pro průmysl a telekomunikace, i samotné průmyslové podniky provádějící investiční výstavbu, rekonstrukce nebo údržbu ve vlastní režii. 
V České republice působíme v Praze a v Ústí nad Labem, kde je vybudováno expediční a servisní centrum.
Naše dceřiná slovenská firma sídlí v Bratislavě. Od roku 1999 máme zaveden systém řízení kvality.

JIŽ VÍCE NEŽ 25 LET NA ČESKÉM TRHU

Jsme pružná a dynamická firma orientovaná na co nejlepší služby našim zákazníkům. Již více než dvacetpět let se pohybujeme v prostředí průmyslových podniků, známe jej a víme, co se v něm musí a co nesmí. Umíme pro vás vybrat optimální produkt z hlediska, které sami považujete za nejdůležitější. Věříme v budoucnost počítačů, robotiky a dalších moderních technologií a tímto směrem naši firmu dál rozvíjíme. Máme přátelské a vysoce kvalifikované zaměstnance, se kterými se budete rádi znovu setkávat. 
A hlavně: 
Víme, že otevřenost a poctivost jsou základem každého dobrého vztahu, obchodního i osobního.

Ing. Otto Havle, CSc., MBA
majitel a zakladatel společnosti

Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up