FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Robotika

Vyvíjíme a testujeme robotické aplikace zaměřené na spojení robotiky s počítačovým viděním a umělou inteligencí.

V našem vývojovém robotickém pracovišti v Ústí nad Labem vyvíjíme a testujeme robotické aplikace zaměřené na spojení robotiky s počítačovým viděním a umělou inteligencí. Zaměřujeme se na 3D simulace, 3D skenování, rozpoznání objektů a autonomní činnost robota řízenou počítačovým viděním. Aplikujeme operační systém ROS (Robotic Operating System) vyvinutý ve Stanford Artificial Intelligence Laboratory a spolupracujeme s Centrem strojového vnímání při ČVUT v Praze.

Vyvíjíme aplikace pro:

  • robotickou manipulaci s volně položenými objekty (BIN PICKING)
  • práci robota v proměnlivém prostředí (ROBOT MOTION IN CHANGING ENVIRONMENT)
  • interaktivní činnost robota v reálném čase  (REAL-TIME ROBOT CONTROL)

 

Za dobu existence oddělení Strojového vidění a robotiky jsme získali vysoké znalosti a zkušenosti s aplikací robotů značek ABB, Mitsubishi a Kuka, a to jak klasických 6-osých robotů, tak i kolaborativních  jedno i dvourukých robotů.

 

Příklady aplikací:

Detekce vad výlisku
Robotická skenovací hlava k vyhledávání defektů v prakticky libovolném místě pří výroběplechových výlisků. 

Automatická balicí linka
Kompletní kontrolní a balicí linka pro kontrolu skleněných desek. Součástí linky jsou dopravníky, čidla, lineární pojezdy a také dva roboty ABB, kteří překládají skleněné desky na a z pásového dopravníku.

Robotický ořez ultrazvukovým nožem
Robotický ořez pohledových plastových výlisků ultrazvukovým nožem. 


 < Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up