FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Vítězství již po páté v řadě!


Čtenáři časopisu Control Design Magazine vybrali Ewon jako nejlepší řešení pro uživatele PLC automatů. Stalo se tak již po páté v řadě.

„Někteří lidé by mohli říci, že opakovaná výhra trochu překvapí. My jsme naopak přesvědčeni, že toto ocenění je výsledkem našeho úsilí zůstat v popředí průmyslové konektivity. Neustále vylepšujeme naše řešení a snažíme se naplňovat očekávání našich zákazníků. 

Opakovaná výhra připomíná vysokou úroveň důvěry, kterou v nás mají výrobci strojů a systémoví integrátoři . Kombinace našich výrobků Ewon Flexy, Ewon Cosy, služba Talk2M či náš zabezpečený průmyslový cloud, pomáhá našim zákazníkům realizovat své projekty s výhodami kompletně připojené technologie.

Jak můžete vidět níže na uvedeném videu, jsme za tuto cenu hrdí a vděční. “, komentoval představitel společnosti HMS Networks

 


 

Vítěze ceny Readers'Choice 2019 vybrali čtenáři časopisu Control Design Magazine. K hlasování bylo přizváno více než 15 000 zákazníků. Hlasování bylo neveřejné, což znamená, že nebyl zveřejněn ani seznam výrobců jednotlivých routerů.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up