FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Systém kvality v FCC průmyslové systémy


V měsíci únoru v naší firmě úspěšně proběhl závěrečný audit systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 / ISO 9001:2015. Nově naše certifikace pokrývá i oblast robotiky a procesy návrh a vývoj.

Systém managementu kvality je v naší firmě využíván na tyto činnosti: Návrh, vývoj, implementace, montáž, dodávky a servis průmyslových výpočetních, řídících a komunikačních systémů a systémů strojového vidění a robotiky.

FCC průmyslové systémy a systémy řízení kvality
V roce 1999 byl náš systém řízení kvality poprvé certifikován dle tehdejšího standardu ČSN EN ISO 9002. V roce 2002 byla provedena certifikace dle standardu ČSN EN ISO 9001:2000.
Uvědomujeme si význam kvality pro další rozvoj společnosti a její postavení na trhu. Kvalitu chápeme jako souhrn všech vlastností dodávaných výrobků a služeb, jenž mohou uspokojovat stanovené i očekávané potřeby všech stran zainteresovaných na procesu fungování společnosti. V tomto smyslu zvyšování kvality se vedení snaží řídit a zlepšovat podnikové procesy.
Věnujeme zvláštní pozornost vztahům se zákazníky, které zajišťujeme mimořádným postavením aktivního marketingu mezi podnikovými procesy. Hlavním úkolem marketingu je přeměna vztahu dodavatel – odběratel na vztah partnerský. Důvěru našich partnerů budujeme na základě:

  • snadné dostupnosti našich výrobků a služeb i informací o nich,
  • dodávek pouze vysoce kvalitních výrobků a služeb,
  • kvalifikovanou technickou i obchodní podporou,
  • otevřeností firmy k partnerům i k veřejnosti,
  • budováním nadstandardních vztahů se všemi našimi partnery.

Kvalita dodávaných výrobků je velkou měrou ovlivněna kvalitou nakupovaných výrobků. Z toho důvodu vytváříme s našimi dodavateli pracovní vztahy vedoucí k neustálému zlepšování kvality nakupovaných výrobků a mechanismy pro zabránění sporů o kvalitu, případně pro jejich rychlé urovnání.

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up