FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

SALIMATECH 7. 2. - 9. 2. 2023


Účastníme se potravinářského veletrhu SALIMATECH. V naší expozici Vám mimo jiné představíme nerezové panelové počítače z portfolia tchaiwanské společnosti APLEX. Produktové řady APLEX VITAM, APLEX FABS a APLEX AEx jsou fanless nerezové počítače s certifikací do potravinářského průmyslu. 
Od švédské společnosti HMS networks Vám představíme produkty eWON pro vzdálenou správu strojů, Anybus převodníky průmyslových sběrnic a Anybus Bolt pro bezdrátovou komunikaci. 
V expozici též uvidíte klávesnici a myš pro hygiencky náročná prostředí od firmy ActiveKey.

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku v hale V číslo 101.

Veletrh se koná od 7. 2. – 9. 2. 2023 na brněnském výstavišti.
 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up