FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Ohlednutí za naší firemní akcí


V rámci nedávné firemní akce uspořádané v rezortu Malevil, se naši zaměstnanci sešli k vzrušujícímu a dobrodružnému "Malevilskému Dakar Challenge". Tato akce zahrnovala adrenalinové ježdění v off-road autech a na čtyřkolkách, které přineslo zajímavou zábavu.
Kolegové si užili dynamického terénního ježdění, které testovalo jejich dovednosti a odvahu. Kromě vzrušujícího off-road zážitku to byla také skvělá příležitost pro naše zaměstnance prohlédnout si malebnou krajinu rezortu Malevil a prožít společné dobrodružství.
Druhá menší skupinka našich kolegů měla možnost navštívit sklářskou krčmu Ajeto, kde se seznámili s procesem výroby skla a měli možnost sami vyzkoušet foukání skla pod odborným vedením zkušených sklářů. Tato část akce byla inspirativní a umožnila našim spolupracovníkům nahlédnout do řemeslného světa sklářství.
Celá akce byla skvělou příležitostí pro zaměstnance firmy odpojit se od každodenní rutiny, posílit týmovou spolupráci a zažít nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a nových zážitků. 

 

 

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up