FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nový dodavatel produktů pro průmyslovou komunikaci


Nově jsme navázali spolupráci s taiwanským výrobcem produktů pro průmyslový Ethernet a průmyslovou komunikaci společností ATOP Technologies, Inc. a stali jsme se jejím oficiálním distributorem pro českou a slovenskou republiku.
Portfolio vysoce kvalitních a spolehlivých produktů firmy ATOP Technologies kompletně nahradí sortiment od firmy Korenix, který jsme z naší nabídky vypustili. 
Ve spojení s dalšími špičkovými produkty firem Advantech a HMS networks, tak máme řešení pro celou širokou oblast průmyslových komunikací a to od sériových sběrnic a jejich převodníků, přes rozsáhlé metalické a optické ethernetové sítě až po bezdrátovou komunikaci a IIoT.
Jedním z důvodů proč jsme se se rozhodli pro společnost ATOP je, že má v sortimentů též switche podporující protokol PTP (IEEE1588v2 Precision Time Protocol) a též IEC61850, což je obzvlášť výhodné pro aplikace v energetice. Tím se stávají skvělým doplňkem k časovým serverům Meinberg. A v neposlední řadě je to též vysoká kvalita použitých součástek.

Odkazy:

Přehled produktů: ATOP - průmyslové ethernetové switche a routery  

Stránky výrobce ATOP Technologies, Inc.

Produkty v našem e-shopu

 

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up