FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nové modulární šasi Meinbegr


Společnost Meinberg uvádí na trh nový model šasi pro řadu IMS (Intelligent Modular Synchronization).

IMS LANTIME M2000S je 2U skříňové šasi, které integruje nový procesor Meinberg, dva přijímače Meinberg (GNSS, PZF, IRIG časový kód) s automatickou přepínací jednotkou signálu a až třemi napájecími zdroji. Pro nainstalované přijímače jsou k dispozici všechny možnosti oscilátoru (OCXO-SQ, -MQ, -HQ a -DHQ).

Systém poskytuje širokou škálu frekvenčních a pulzních výstupů a může sloužit jako plně redundantní synchronizovaný čas a kmitočet GNSS (GPS, Galileo, Glonnass, Beidou) pro náročné aplikace.


Modely LANTIME S jsou alternativou pro aplikační prostředí, kde není pro konfiguraci na místě vyžadován displej s funkčními klávesami. To umožňuje, aby byly instalovány do stojanů přístupných pouze z jedné strany. Díky malé hloubce instalace je M2000S také vhodný pro regály ETSI (ETS 300, 21 palců).

Dostupné sloty IMS:
Rozložení slotů modelů S zahrnuje všechny známé typy slotů IMS. Spínací jednotka RSC pro redundantní provoz přijímače je pevnou součástí krytu M2000S. Druhý modul hodin lze tedy kdykoli a bez dalších úprav dodatečně namontovat.

Základní konfigurace časového serveru M2000S obsahuje CPU, LAN, přijímací modul, napájecí jednotku AC / DC nebo DC a ACM - Active Cooling Module. 
K dispozici je šest dalších volných slotů pro vstupní a výstupní signály nebo síťové karty (NTP, IEEE 1588 PTP). Tento model lze například rozšířit až o 24 dalších gigabitových síťových portů pro klienty NTP nebo až o šest modulů HPS100 pro klienty PTP a NTP. Pro redundantní napájení nabízí dva další sloty pro moduly napájení IMS.

Univerzální řešení synchronizace
Díky své modulární konstrukci mohou být všechny systémy řady Meinberg IMS použity v mnoha různých průmyslových aplikacích. Možnost kombinace modulů IMS umožňuje konfiguraci synchronizačního řešení, které je přizpůsobeno průmyslovým požadavkům.

Například, systém M2000S může být konfigurován pro aplikace ve vysílacím průmyslu takovým způsobem, že kromě redundance je možné také velké množství pulzních a frekvenčních výstupů (1PPS, 10 MHz s TTL nebo sinusoida atd.). Pro sektor audio / video jsou k dispozici moduly pro běžné zvukové a obrazové signály: synchronizace HD a SD (PAL, NTSC), LTC (lineární časový kód), DARS (digitální audio referenční systém) a Word Clock. S naším modulem VSI (Video Signal Input) je také možné poskytnout referenční signály do hodinového modulu IMS.

Pro více informací nás kontaktujte:
ivanek@fccps.cz, GSM: 603 566 026< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up