FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nové KORENIX PoE switche


Výrobce Korenix přichází na trh s novými a výkonnějšími produkty podporující technologie PoE (Power over Ethernet). Zařízení splňují technické specifikace dle norem IEEE802.3 af/at/bt 
a dosahují velmi vysokého výkonu, 60 až 90 W na portu (802.3bt). 

NOVÉ PRODUKTY

Průmyslové PoE switche
souborJetnet 5208GP – 6x PoE RJ-45 + varianta 2x RJ45/ 2x SFP/ 2x SC 
souborJetnet 5210GP – 8x PoE RJ-45  + 2x RJ45 / SFP Combo
souborJetnet 5212GP – 8x PoE RJ-45  + 2x RJ45 / SFP Combo + 2x SFP
souborJetnet 5216GP – 12x PoE RJ-45  + 4x SFP

Průmyslový PoE media konvertor
souborJetcon 3701GP – 1x PoE RJ-45, 1x SFP 

 

 

 

 

Nová zařízení jsou navržena tak, aby splňovala průmyslové vlastnosti a nejrůznější technické požadavky. Kybernetickou bezpečnost či garanci redundance datového přenosu. Mechanické vlastnosti skříně jsou díky novému zpracování lepší oproti původním modelům. Kovové šasi jsou užší, menší a robustnější. Zařízení zvládnou práci v drsném prostředí s teplotami -40° až 75 °C. V případě ztráty energie zařízení disponuje redundantními napájecími vstupy pro záložní zdroje. 
Všechny modely jsou na DIN lištu. 

Switche jsou dostupné dle požadovaných funkcí a to ve variantě manažovatelný i nemanažovatelný switch. Rozsáhlý výběr produktů pro různý interface i potřebný typ síťové struktury. Lze si vybrat čistě metalické porty nebo kombinaci metalického i optického přenosu. Všechny modely jsou nově plně gigabitové, což zajistí rychlejší přenos dat. Switche s optickým přenosem jsou primárně vyráběny s LC optickými konektory (tedy nutno použit SFP moduly), avšak několik provedení bude stále dostupné s oblíbenými SC konektory. 

Vysoký výkon a skvělé vlastnosti poskytují široký rozsah uplatnění. Primárně lze PoE switche použít pro kamerové systémy, zde je zapotřebí vysoký výkon napájení a rychlý přenos dat. Možností použití je mnoho. Produkty lze uplatnit u zařízení podporující PoE technologii, např. pro napájení koncových bezdrátových bodů pro napájení přístupových AP (Access Point) nebo pro napájení panelových počítačů bez možnosti přístupu do elektrické sítě. 

Nové switche jsou dostupné i v provedení bez PoE. Pro více informací kontaktujte produktového manažera.

Jakub Samek 
samek@fccsp.cz 
+420 737 973 299< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up