FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nová řada Meinberg NTP serverů pro synchronizaci času


Německý výrobce serverů pro synchronizaci času oznamuje uvedení nových serverů, které navazují na populární řadu Lantime. Jedná se o LANTIME M150, LANTIME M250, LANTIME M320, a LANTIME M450.

Tyto nové servery využívají dvoujádrový procesor Intel Atom E3805 s frekvencí 1.33 GHz, 2 GB DDR3L RAM, a 4 GB eMMC pamětí pro data. Tyto parametry umožňují ve srovnání s přechozí generací 3 až 5násobný výkon.

LANTIME M150 a LANTIME M450 jsou časové servery montované na DIN lištu, které poskytují výkon až 25 000 NTP požadavků za sekundu. Oba nyní disponují rozhraním 10/100/1000-BASE-T Gigabit Ethernet pro vynikající síťový výkon. LANTIME M450 také poskytuje volitelné elektrické a optické synchronizační signálové výstupy a také frekvenční výstupy pro různé aplikace, zejména pro energetický a telekomunikační průmysl, stejně jako další SFP port pro rozšířenou síťovou konektivitu.

LANTIME M250 je vysoce výkonné řešení NTP serveru Meinberg pro stolní počítače, které poskytuje spolehlivou synchronizaci s upgradem na rozhraní 10/100/1000-BASE-T Gigabit Ethernet a až pětinásobkem NTP výkonu oproti LANTIME M200.

LANTIME M320 je nástupcem nejpopulárnějších serverů Meinberg M300 a je k dispozici ve stejných I/O a hardwarových konfiguracích. Tento všestranný systém je postaven tak, aby vám umožnil synchronizovat váš server se vzdáleným časovým signálem, kterému důvěřujete, a lze jej přizpůsobit pomocí synchronizačních signálů času a frekvence, které potřebujete pro vaši aplikaci. Nový M320 nyní také těží z pětinásobného zvýšení výkonu CPU ve srovnání s jeho předchůdcem.

S uvedením těchto nových výrazně vylepšených modelů LANTIME Meinberg stáhne stávající systémy LANTIME M100, M200, M300 a M400 z prodeje s platností od 31. prosince 2022. 

Nové modely LANTIME budou poháněny stejným robustním OS LANTIME, který již znají dlouhá léta uživatelé serverů Meinberg LANTIME. Nové i stávající modely budou i nadále dostávat stejné aktualizace softwaru a nové funkce a majitelé stávajících modelů budou samozřejmě i nadále dostávat stejnou celoživotní technickou podporu, opravy a služby výměny, na jaké jsou zvyklí.
 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up