FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nová generace routerů Ewon pro vzdálenou správu


Společnost EWON uvádí na trh novou generaci routerů pro vzdálený přístup pod označením Cosy+ a posouvá tím kybernetickou bezpečnost IIoT na další vyšší úroveň. Díky vestavěnému hardwarovému zabezpečení umožňuje Cosy+ uživatelům bezpečný přístup k průmyslovým zařízením odkudkoli za účelem uvádění do provozu, servisu nebo vzdálenému online ladění aplikací.
 
Z uživatelského hlediska se Cosy 131 a Cosy+ neliší. Použití je zcela stejné a lze mít pod svým Talk2M účtem zaregistrované jak původní Cosy 131, tak nové Cosy+.
 
K vzdálenému přístupu lze využít varianty:

 
 
Další novinky:

  • režim WiFi AP (bezdrátový přístup k PLC, HMI a dalším periferiím připojené na Ewon)
  • digitální výstup indikuje aktivní vzdálený přístup
  • aktualizace FW přímo ve webovém prohlížeči
  • Ewon Cosy+ WiFi Starter Kit za zvýhodněnou cenu
     < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up