FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Navýšení datového limitu u služby Talk2M


Oznamujeme, že společnost EWON s okamžitou platností navyšuje datový limit u své služby Talk2M. Změnou je poskytnutí vyšších datových limitů během VPN datového spojení. U verze FREE+ z 1Gb na 3Gb a u pokročilé placené služby PRO z 6Gb na 9Gb. Změna je dostupná pro nové, tak i současné již registrované uživatele služby TALK2M.
Navýšení datového limitu zajistí širší možnosti práce s Vaší technologií či koncovým zařízeními na dálku. Služba společnosti EWON Talk2M, tak vytváří ještě větší benefit, který je nedílnou součástí zařízení Ewon Cosy a Ewon Flexy< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up