FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Na co se můžeme těšit


Společnost Advantech brzy rozšíří svou nabídku o panelový počítač s kompletním krytím IP66 s modulárním ovládacím panelem. Nová řada ponese označení SPC-800 a bude primárně určena jako rozhraní člověk stroj (HMI) pro automatizaci výroby a vizualizací dat.

SPC-800 se bude nabízet ve dvou provedeních a to buď s 15” LCD pod označením SPC-815, a nebo s 21” LCD pod označením SPC-821. Co se týká výpočetního výkonu, tak ten bude u obou variant totožný a postará se o něj procesor Intel® Core™ i3. 

Krytí IP66 ze všech stran zajišťující bezproblémový provoz

Systém jako celek bude poskytovat krytí IP66 proti prachu a kapalinám a to ze všech stran. Tím bude zajištěna spolehlivost i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách. Navíc je použit silicon-free design, který zabraňuje kontaminaci silikonem, která může vadit některým choulostivým výrobním procesům jako je například: pájení, lepení, pokovování a lepení spojů v mikroelektronice. Zařízení bude splňovat normu IEC 61131-2/61010, která se týká bezpečnosti a spolehlivosti zářízení pro průmyslové řídící aplikace. 

Modulární čelní panel s ovládacími prvky

Na čelním panelu je přídavný panel, který lze úzpůsobit dané aplikaci a nabízí nespočet různých konfigurací ovládacích prvků, signálek, popřípadě i možnost zabudovat RFID/NFC čtečku. Na výběr budou různé komponenty ze sortimentu firmy RAFI. Napojení ovládacích prvků je pomocí interního propojovacího konektoru.

Široké možnosti způsobu uchycení 

Produkty řady SPC-800 jsou vybaveny adaptérem pro montáž ramen umožňujícím montáž bez nutnosti umísťovat zařízení do dalšího rozvaděče. Přívodní kabely jsou vedeny skrz tento adaptér a dále uvnitř použitých ramen. K tomu jsou i přizpůsobeny konektory, které jsou snadno dostupné. Netýká se to pouze napájení, ale i dalších I/O jako například USB a Ethernet a to vše s použitím standardních konektorů. Jako montážní ramena lze použít systém nosných ramen firmy RITTAL CP 40  a CS-480 firmy Bernstein. Díky tomu je  k dispozici široké spektrum možností uchycení PC na stávající stroj, nebo jinou konstrukci a zajistit optimální ergonomickou polohu.

Klíčové vlastnosti:

  • CPU Intel® Core™ i3-6100U 2.3 GHz (dual-core)
  • Krytí IP66 ze všech stran (odolnost proti vodě a prachu) 
  • Rozšiřující panel pro použití RAFIX 22 FS+ ovládacích prvků
  • Silicone-free provedení skříně
  • Kompatibilní se systémy nosných ramen CP 40 (Rittal) a CS-480 (Bernstein)
  • USB port a tlačítko Reset na čelním panelu
  • Kapacitní PCAP touchscreen s podporou multi dotyku

Již brzy ! 

Řada SPC-800 v provedení s 15” LCD (SPC-815) a 21” (SPC-821) bude dostupná pro objednání v červnu 2020.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up