FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Multi GNSS Anténa


Anténa pro příjem multi-satelitního signálu 

GNSS antény jsou určeny k příjmu všech dostupných nebo plánovaných GNSS signálů ze satelitních systému. Konstrukce GNSS antény je velmi odolná a proto je možné antény umisťovat i na hůře přístupná a nedostatečně chráněná místa s nerušeným výhledem na oblohu.

Nová anténa GNSS Multi Band umožňuje příjem signálu prostřednictvím satelitů GPS L1/L2/L5, GLONASS G1/G2/G3, Beidou B1/B2 a také Galileo E1/E5a+b plus L-band.
Tato anténa je ideální pro aplikace citlivé na precizní určení času.

Anténa Multi GNSS byla speciálně navržena pro dlouhodobé a bezproblémové nasazení v aplikacích s vysokým zatížením. Nízkošumový zesilovač s vysokým ziskem je vhodný pro řešení problémů s útlumem spojeným s aplikacemi, které vyžadují delší vedení kabelů.

GPS / Galileo / GLONASS / Beidou         
Anténa s integrovanou ochranou proti blesku

  • Anténa s možností připojení až do 70m koaxiálního kabelu typu Belden H155
  • Balení obsahuje instalační sadu, rozsah průměrů od 2,5 do 8,5 palce.
  • Anténa poskytuje integrovanou ochranu před bleskem
< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up