FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Meinberg Network Management System (mbgNMS)


Společnost Meinberg vydala nový systém správy sítě mbgNMS, kompletní řešení pro Network Management Systém (NMS). Na vývoji nového systému se společně podíleli se společností Skyline Communications.

Základní funkce mbgNMS:

  • monitoring anténního signálu
  • synchronizace hodin
  • zatížení CPU
  • využití paměti
  • vydávaní zpráv o trendech nebo definovat alarmy na základě těchto dat
  • umožňuje informovat personál na situace vyžadující pozornost


Systém lze též použít ke zjednodušení úloh, jako je správa uživatelských účtů, synchronizací podrobností o uživatelských účtech mezi více zařízeními Meinberg nebo k usnadnění zavádění aktualizací firmwaru nebo změn konfigurace pro více zařízení.
Aplikace okamžitě informuje o výkyvu sítě nebo jakýchkoli změnách stavu PTP, pocházejících z GNSS (globálního navigačního satelitního systému), až po každé PTP koncové zařízení, aby bylo zajištěno stabilní a spolehlivé prostředí PTP.

PTP (Precision Time Protocol) je specifický typ protokolu pro synchronizaci času v síťové infrastruktuře určený hlavně pro vysílací společnosti, operátory mediálních sítí a poskytovatele služeb poskytování přesného času.
To zahrnuje média a širokopásmové přístupové sítě SMPTE ST-2110, architektury DOCSIS 3.1 a infrastruktury 4G/5G. 

Systém je možno si vyzkoušet, k dispozici je demoverze se 100 tagy.

 

 

Doporučené odkazy:

https://community.dataminer.services/downloads/
https://community.dataminer.services/download/meinberg-element-manager-1-0-rc02-20210831045500/
https://skyline.be/learn/publications/precision-time-protocol-product-sheet
https://community.dataminer.services/partner/meinberg/
 

Pro podrobnější informace kontaktujete produktového manažera Meinberg Libora Ivánka, mob.: +420 603 566 026, email: ivanek@fccps.cz< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up