FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Koronavirus


Aktuální zprávy z ADVANTECH
ADVANTECH má dva hlavní výrobní závody. Jeden na Taiwanu a jeden v Číně ve městě Kunshan nedaleko Schangai.
Po oslavě nového čínského roku postupně najíždí výroba v závodě v Číně. 
K 3. 3. byla produkce na 65% své kapacity a postupně se zvyšuje. Z toho důvodu výrobní závod na Taiwanu zvýšil produkci na 120%, tak aby dorovnal pokles produkce v Číně. 
Žádný ze zaměstnanců ADVANTECH není nakažen a to se týká všech poboček po celém světě. 
Zatím jsme nezaznamenali výrazné problémy s termíny dodávek způsobených koronavirem. 

Zdroj: https://www.advantech.com/resources/news/2019-ncov 

 

Nexcom

Vzhledem k šíření nákazy Koronavirem, zástupci Nexcomu upozorňují na možné obavy z nedostatku a zvýšení ceny resp. poptávky v dodavatelském řetězci komponent. Jako protiopatření navyšují nákup zásob komponent pro výrobu.
Nexcom dále oznámil, že vzhledem k šíření nákazy i v dalších zemí světa, zakázal pracovní cesty pro všechny zaměstnance Nexcom / NexAIoT, včetně celosvětových poboček a to až do dubna. Tím také zůstává v ohrožení účast na veletrhu v Hannoveru.

 

Innodisk
Innodisk žádné problémy nehlásí, výrobní závod je na Taiwanu a komponenty pro výrobu nepocházejí z Číny.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up