FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

JetWave-2512


Podle Gartner® se do roku 2023 očekává 4,4 miliardy M2M připojení. Proto klíčové vlastnosti sítí 5G, jako jsou vyšší rychlosti přenosu dat, lepší synchronizace, vyšší spolehlivost a ultranízká latence, získávají v aplikacích IIoT stále větší význam.


Společnost Korenix nyní představila nový průmyslový 5G router/IP bránu JetWave 2512, který bezezbytku splňuje uvedené vlastnosti.

Průmyslový 5G router Korenix JetWave 2512 podporuje rychlosti 5G NR a 4G LTE DL až do 1 Gbps. Zařízení také podporuje více-pásmové připojení včetně LTE FDD/TDD a WCDMA pro širokou škálu aplikací.
Router lze nakonfigurovat pro primární využití rozhraní Ethernet nebo Wi-Fi a nouzové přepnutí na 4G/5G v případě výpadku. Podporuje protokoly IPSec, OpenVPN a GRE.
 

5G nabízí vyšší bezpečnost než 4G LTE, protože 5G staví na zabezpečení 4G LTE a zlepšuje jej v klíčových oblastech. Podpora VPN poskytuje bezpečnou komunikaci mezi centrálou a vzdálenými lokalitami prostřednictvím veřejného internetu.

 

Vlastnosti JetWave 2512

  • vybaven jedním vestavěným modulem 5G/4G LTE
  • redundantním pohotovostním režimem pro dvě SIM karty operátora
  • 2x Gb porty pro směrování nebo přepínání.
  • jeden další 802.11n 2.4G WIFI jako řešení pro snížení zátěže mobilního provozu a místní přístup, což snižuje mnoho nákladů na připojení. 
  • router/brána také podporuje vzdálenou správu, zabezpečené připojení, firewall/NAT funkce 
  • průmyslový design podporuje 24V (9-36V)DC napájení nebo PoE PD (48V) napájení,
  • široký rozsah provozních teplot
  • robustní design.
     


< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up