FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

JetCon 3701GP-U


Společnost Korenix s potěšením uvádí na trh nový super výkonný PoE++ media-konvertor JetCon 3701GP-U. 


Zařízení splňuje standard IEEE 802.3af /at/bt, které spolehlivě napájí koncová zařízení s požadavkem na vysoký výkon až do 90 W.

 

 

JetCon 3701GP-U je media-konvertor, který podporuje přenos z 10/100/1000Mb Ethernet na 100/1000Mb optický přenos s konektorem LC pro SFP transceiver. Zařízení podporuje redundantní napájení v rozsahu 44-57VDC pro různé aplikace. Na portech lze nastavit 15W, 30W, 60W i 90W.  Zálohované napájení zajistí nepřetržitý plynulý provoz. Štíhlý design kovového pouzdra se šířkou pouhých 30 mm, krytím IP31 a certifikací EN50121-4 umožňuje instalaci do malého, avšak náročného prostředí. 


JetCon3701GP-U je pokročilý a cenově výhodný PoE konvertor, který pomáhá šetřit čas a náklady na údržbu. Gigabitový přenos PoE++ je vhodný pro video kamerové systémy nebo kamery s LED osvětlením. Dále připojení bezdrátových zařízení, např. Access Pointy či různé komunikační brány. Může být instalován všude tam kde problém s natažením napájecích vodičů.  Díky průmyslovému provedení může konvertor PoE++ pracovat v širokém rozsahu teplot od -40° až +75 ℃, lze aplikovat na drážních systémech.

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up