FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Ewon eCatcher Mobile KPI


Sledování klíčových parametrů technologie (KPI) pomocí mobilního telefonu 

Společnost HMS Networks letos představila další možnost jak monitorovat aktuální klíčové parametry strojů (KPI - Key Performance Indicator), které jsou osazeny routery Ewon® Flexy, pomocí mobilní aplikace eCatcher, která je dostupná jak pro iOS, tak Android.

Výrobci strojů neustále hledají nové způsoby, jak se odlišit a přinést zákazníkům další přidanou hodnotu. Mít kdykoli přehled o stavu a výkonu stroje je ve světle digitalizace stále důležitější. Sny konstruktérů strojů o cloudových řídicích panelech, alarmech a hlášeních ze strojů v různých výrobních závodech po celém světě však často ztroskotaly na technické a časové náročnosti a nákladné infrastruktuře, která by umožňovala získat přijatelné, bezpečné a funkční řešení.

KPI jsou nyní dostupné na dosah ruky všem uživatelům používající routery Ewon Flexy
Pro uživatele produktů Ewon Flexy se ale tento sen stal skutečností díky eCatcher Mobile, novému end-to-end řešení firmy HMS Networks, které přináší KPI přímo do jejich mobilních zařízení. 
Řešení je založeno na bezpečném, odborníky ceněném softwaru eCatcher, který umožňuje vzdálená připojení ke strojům vybavených routerem Ewon, prostřednictvím cloudové služby Talk2M. 
K dispozici je nyní aktualizovaná mobilní verze tohoto SW pro iOS a Android, která nově umožňuje zobrazování i aktuálních klíčových parametrů jednotlivých připojených strojů kdekoli na světě. Pro ty, kteří již v minulosti využívali možnost sledování KPI strojů pomocí bezplatného webového portálu M2WEB, je nově představený SW eCatcher mobile další příjemnou možností, jak nahlédnout do vzdálené technologie odkudkoli pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo tabletu. 


Příklad nastavení a použíti KPI v eWON

 

Příklad použití eCatcher mobile

Máte zájem o bližší informace, osobní školení na produkty eWON nebo zapůjčení na vyzkoušení s Vaší technologii. Obraťte se na naše obchodní oddělení, rádi Vám s monitoringem Vašich strojů pomůžeme. < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up