FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Ewon DataMailbox


- přístup k datům strojů na dálku je o mnoho jednodušší!

Společnost HMS Networks nyní uvádí Ewon® DataMailbox, zabezpečené freemiové cloudové řešení umožňující výrobcům strojů a jejich vlastníkům snadný přístup k datům z jejich strojů kdekoliv na světě.

Co je Ewon DataMailbox?
DataMailbox je online datová vyrovnávací paměť (buffer), která umožňuje snadné získávání dat ze strojů. Je součástí cloudové služby Ewon Talk2M.

Jak to funguje
Routery Ewon Flexy jsou připojené ke vzdálenému stroji a posílají data prostřednictvím Ethernetu nebo mobilní sítě do cloudu Talk2M. DataMailbox je součást Talk2M, která umožňuje vývojářům aplikací snadno získávat historická data z různých komunikačních bran Ewon prostřednictvím jednoduchého volání API.

Přínosy
Zákazníci mohou velmi bezpečným způsobem sbírat data z různých strojů kdekoliv na světě, aby je mohli pohodlně analyzovat. To umožňuje realizovat analýzy na souboru velkého množství dat a zobrazovat výsledky v obrazovkách - dashboardech sloužících pro prediktivní údržbu a dosažení provozní inteligence.

Rychlý a bezpečný způsob, jak umožnit přístup k datům strojů
Systém umožňuje vytvořit spojení za pár hodin, bez ohledu na to, jak složité je IT prostředí, a v případě potřeby ho rozšířit. Uživatelé mohou do systému přidávat další stroje několika kliknutími.
S aplikací DataMailbox jako vyrovnávací pamětí dat mohou uživatelé zabránit ztrátě dat, bez ohledu na to, z kolika míst je sbírají, protože data jsou automaticky ukládána a přeposílána i v případě, že internetové spojení vypadne.
Uživatelé mají také přístup k řadě historických dat, které mohou využít pro analytické aplikace.

Freemium
DataMailbox je freemiová služba v rámci cloudu Ewon Talk2M, to znamená, že zákazník ji může využívat po neomezenou dobu zdarma. Přechodem na verzi Pro získá zákazník unikát smlouvu SLA (Service Level Agreement) a může zpracovávat ještě více dat.
Kromě freemiového licenčního modelu nabízí DataMailbox snadný přístup k datům bez kompromisů v oblasti zabezpečení, neboť řešení Ewon určují nová měřítka v oblasti kybernetické bezpečnosti.
Přidáním inovativní služby ke svému hardwaru nabízí Ewon snadné a škálovatelné integrované řešení pro sběr a zpracování dat z neomezeného množství míst, které umožňuje zákazníkům zvyšovat jejich efektivitu.
„V době, kdy je riskantní a nákladné umožnit lidem přístup do továren, je naší povinností poskytnout zákazníkům snadné, zabezpečené a škálovatelné řešení pro sběr dat z různých míst a umožnit uživatelům zlepšit jejich efektivitu,“ říká Francis Vander Ghinst, generální ředitel obchodní jednotky Ewon společnosti HMS.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up