FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

eWON Cosy nově podporuje alarm notifikace


Společnost HMS představila novou verzi firmware pro oblíbenou řadu produktů pro vzdálený přístup k technologiím, produktům eWON Cosy. Kromě modernějšího designu webové konfigurace přináší i zajímavou novinku. Nový firmware umožňuje využití dvou digitálních vstupů pro aktivaci odeslání email, nebo SMS. Toho lze využít pro hlášení poruchových stavů zařízení, případně s použitím dveřního spínače jako informaci o otevření rozvaděče. Ke konfiguraci chovaní eWON Cosy na události na digitálních vstupech, jsou v konfiguračním rozhraní připraveny předdefinované wizardy, které Vás provedou nastavením bez nutnosti složité konfigurace. 
Další novinkou, kterou přináší nový firmware je možnost konfigurace nastavení WAN záložní komunikace “fallback” a podpora nových 4G komunikačních modulů. 
Nový firmware je kompatibilní se všemi verzemi eWON Cosy 131 (Ethernet, WiFi, 3G i 4G).< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up