FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Control Design: ocenění čtenářů pro rok 2021


7 ocenění za posledních 7 let! A jedeme dál!

Po sedmé v řadě byl Ewon zvolen jako nejlepší produkt pro vzdálenou správu od čtenářů časopisu Control Design.
Díky Vám, našim důvěryhodným partnerům, nám věří po celém světě přes 20 000 zákazníků. Hlavně kvůli našemu vysoce zabezpečenému vzdálenému přístupu a komplexnímu integrovanému řešení.


Jsme vděčni za toto ocenění, které nás ještě více podněcuje k novým inovacím.

Průzkum byl tvořen za pomoci vysoce důvěryhodné metodologie.
Zúčastnilo se ho více než 15 000 jednotlivců, kteří mají ve firmách rozhodovací zodpovědnost za nákup. Veškeré hlasování je bez výběru možností, to znamená, že hlasujícím nebyl poskytnut žádný výběr ze seznamu firem. Každé hlasování bylo unikátní svým záznamem přímo od každého z účastníků.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up