FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Budoucnost je s přívlastkem +


Společnost EWON uvádí na trh novou generaci routerů pro vzdálený přístup pod označením Cosy+ a posouvá tím kybernetickou bezpečnost IIoT na další vyšší úroveň. Díky vestavěnému hardwarovému zabezpečení umožňuje Cosy+ uživatelům bezpečný přístup k průmyslovým zařízením odkudkoli za účelem uvádění do provozu, servisu nebo vzdálenému online ladění aplikací.

Z uživatelského hlediska se Cosy a Cosy+ neliší. Použití je zcela stejné a lze mít pod svým Talk2M účtem zaregistrované jak původní Cosy, tak nové Cosy+.

Aktuálně je již k dispozici Cosy+ ve verzi s metalickým WAN portem (EC71330_00MA). Varianta s WiFi a 4G konektivitou bude dostupná do konce roku 2021. 
Ceny za nový model Cosy+ zůstávají stejné jako původní Cosy.   

Více o nové úrovni zabezpečení naleznete zde: https://www.ewon.biz/products/cosy#security

Cosy+ v našem eshopu.
< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up