FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Navštívili nás zástupci CIIRC


V srpnu navštívili naši společnost zástupci CIIRC (The Czech Institute of Informatics, Robotics and Cybernetics při ČVUT v Praze). Přijel prof. Ing. Václav Hlaváč, CSc., vedoucí Oddělení robotiky a strojového vnímání CIIRC spolu s Ing. Pavlem Krskem, Ph.D., vedoucím Skupiny robotického vnímání, Oddělení robotiky a strojového vnímání CIIRC.

S oběma pány naše firma dlouhodobě spolupracuje. Byli našimi partnery ve společných projektech ROMESY – Robotický měřicí systém pro automatizovanou kamerovou kontrolu rozměrových tolerancí plastových výlisků a KONPOLA Robotický systém pro kontrolu lakovaných povrchů pracující na principu využití reflektometrie.
Cílem návštěvy bylo informovat se vzájemně o zajímavých projektech a vzájemně se inspirovat zkušenostmi z oblasti spojení robotiky s kamerovými systémy. Velký prostor byl věnován diskusi o aktuálních trendech v aplikaci strojového učení (umělé inteligence) v oblasti kontroly kvality. Mluvilo se i o využití vybavení testbedu CIIRC při vývoji a testování našich produktů
Schůzku považujeme za velmi užitečnou. Naši pracovníci získali nejnovější poznatky o teoretických základech některých metod vyhodnocení obrazu, které v našich projektech využíváme.

Pracovníci CIIRC kvitovali možnost spolupráce při stavbě a integraci průmyslových projektů, které Oddělení strojového vidění a robotiky realizuje v průmyslu.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up