FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Automatizace v potravinářské výrobě


Aktuální trendy v potravinářské výrobě odrážejí neustálý pokrok technologií a snahu o efektivitu a kvalitu. Automatizace v potravinářské výrobě přináší nejen zvýšenou efektivitu, ale také minimalizuje riziko lidských chyb a zajišťuje konzistentní kvalitu výrobků. Například nerezové all-in-one počítače jsou klíčovým prvkem tohoto procesu, umožňujícím řízení a monitorování výrobních operací na jednom místě.

Zde jsme pro vás připravili obsáhlý článek, kde se podíváme na to, jak automatizace a inovativní technologie, zejména nerezové all-in-one počítače, formují současnou potravinářskou výrobu. Ukážeme si také, jak norma EN 1672-2 poskytuje rámec pro zajištění bezpečnosti a hygieny v prostředí potravinářské výroby.

Představíme vám, technologie které přispívají k naplnění požadavků normy EN 1672-2 a nakonec vám představíme portfolio produktů, určených pro automatizaci v potravinářství.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up