FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

APLEX AVS-300


DOSTUPNÝ PASIVNÍ VESTAVNÝ BOX PC OD TAIWANSKÉHO VÝROBCE APLEX, KTERÝ SPLNÍ VAŠE POŽADAVKY V OBLASTI AUTOMATIZACE A PRŮMYSLU 4.0

Značku APLEX jsme v roce 2021 zařídili mezi naše TOP dodavatele, především v oblasti nerezových počítačů do potravinářství a do prostředí s nebezpečím výbuchu, kde je špičkou na tuzemském trhu. Letos v létě jsme dosáhli toho, že jsme se stali oficiálním partnerem značky APLEX pro Českou a Slovenskou republiku, čehož si nesmírně vážíme. V současné době uvádíme na trh řadu vestavných pasivních BOX PC, které se mohou srovnávat s nejzvučnějšími značkami na trhu.

Nyní Vám představíme jednoho zástupce APLEX vestavných počítačů a to kompaktní fannless PC BOX AVS-300.

Pasivní vestavný počítač APLEX AVS-300 je velice robustní s výborným odvodem tepla a celkově vyniká perfektním poměrem cena/výkon/konektivita. Designéři v APLEXU odvedli dobrý kus práce a tak je v tomto počítači vše dobře dostupné pro montáž, výměnu nebo následný upgrade (2,5" SSD, mSATA, RAM, mPCIe slot).

Srdcem počítače je dobře známí procesor Intel Celeron J1900 se čtyřmi jádry o frekvenci 2,0 GHz, který zvládne bez problému většinu úloh v průmyslovém prostředí. Operační paměť lze rozšířit až na maximálních 8GB DDR3L o frekvenci 1333Mhz, k dispozici je jeden 204 pin slot na SO-DIMM.

V základu má počítač 4x COM port, který lze rozšířit o 2x COM nebo 2x CAN pomocí rozšiřujících karet mPCIe případně 8 GPIO.
2x USB 3.0 a 2x USB 2.0 je povětšinou dostačující na připojení externích periferií.
2x Gigabit LAN s konektory RJ-45 pro základní síťové připojení postavených na čipu Intel GT211V.

Monitor je možné připojit pomocí staršího standardu VGA s max. rozlišením 1920x1200 nebo pomocí nejrozšířenějšího HDMI, také s max. rozlišením 1920x1200, grafická karta je integrovaná Intel HD pracující na frekvenci 688/854Mhz.

Počítač je možné rozšířit pomocí slotu mPCIe například o CAN, RS232/422/485, USB, LTE/4G modem, WiFi+BT, LAN, atd.

Interní paměť počítače je možné realizovat pomoci 2,5" SATA2 HDD či SSD disku nebo pomocí disků mSATA SSD.

Počítač lze montovat na zeď nebo jinou podložku.

Široký rozsah napájecího napětí 9-36 V DC, umožní tento počítač použít všude, kde se nachází běžné průmyslové napájení 12V nebo 24V. PC také disponuje konektorem pro vzdálené spínání počítače, pokud bude trvale uložen na nedostupném místě. PC se nedodává s napájecím adaptérem, počítá se využitím napájení třeba z rozvaděče.

Další výhodou počítače je jeho kompaktní velikost, rozměry činí 21 cm x 13 cm x 3,6 cm. 

Třešničkou na dortu je pak rozšířený teplotní rozsah -20 °C až 70 °C pro použití v náročných průmyslových podmínkách.

Počítač je možné dodat zahořený, vyzkoušený s nainstalovaným systémem WIN7, nebo WIN10, WIN10 IoT, tyto služby při zakoupení celku s Windows od nás získáte zcela ZDARMA. Dopravné při objednávce nad 10 000kč je také zcela ZDARMA.

Neváhejte nás poptat na cenu Vaší konfigurace na (sales@fccps.cz). 

Dále nabízíme možnost bezplatné zápůjčky počítače, pokud potřebujete vyzkoušet, zda bude HW vyhovovat vašim požadavkům.
 

 

Počítač APLEX AVS-300 naleznete v našem e-shopu.

Další počítače APLEX z řady AVS zde v e-shopu. 

 

Ke stažení:

souborKatalog APLEX
souborKatalog AVS Series:
souborDatsheet


 

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up