FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Anybus Wireless Bolt: Vzdálený přístup ke strojům skrz Bluetooth nebo WiFi


 

Anybus Wireless Bolt je určen pro namontování na průmyslové zařízení, stroj nebo skříň, aby umožnil bezdrátový přístup prostřednictvím protokolu Bluetooth nebo Wireless LAN.

Typické použití je pro účely konfigurace. Když máte na svém stroji zařízení Wireless Bolt, můžete přijít se svým zařízením, jako je tablet, laptop nebo smartphone a používat je jako rozhraní HMI. Tím získáváte vynikající flexibilitu a mobilitu. Nemluvě o úsporách nákladů díky tomu, že nemusíte pořizovat rozhraní HMI.

Dalším typickým použitím je připojení ke stávající infrastruktuře nebo k externí cloudové službě. Umožňuje vám to používat nástroje IT pro statistiku a analýzu, bez zásahu do kritických dat reálného času.  Jde o snadný způsob, jak realizovat průmyslový internet věcí (IIoT).

Podívejte se na video, které představuje tento koncept (včetně českých titulků).

Produkt najdete v našem e-shopu.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up