FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Anténní rozbočovač s optickým výstupem


ADU/FOS/MP   GPS - Anténní rozbočovač s optickým výstupem pro bezpečný přenos signálu na velké vzdálenost

ADU je anténní distribuční jednotka pro připojení Meinberg GPS antény / konvertoru (GNSS | IF | 15V DC) k několika Meinberg GPS přijímačům (až osm přijímačů) přes jednovláknové optické vedení (single mode 9/125μm 1550nm/1310nm).

 

 

Vlastnosti  

  • výhoda použití pro velké vzdálenosti serveru od antény - až 10 km,  použití spojitého spojení s vláknem typu OS2 (0.4dB / km)
  • žádné destruktivní přepětí přes anténní kabel
  • není možné neúmyslné sledování pomocí optického kabelu
  • možnost: Redundantní napájení s AC/DC a / nebo DC zdroji

Typický příklad zapojení:

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up