FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Robot a člověk

ABB Yumi – dvouruký robot, který umí spolupracovat s člověkem

YuMi dostal jméno podle zkratky slov You and Me, tedy ty a já. Yumi je tzv. kolaborativní robot formy ABB. Je určen pro spolupráci s člověkem a jeho doménou jsou složitější operace s menšími součástkami, ve kterých uplatní obě své ruce. Typicky může „sedět“  přes stůl naproti lidskému operátorovi a spolupracovat s ním na montáži, jako například v jabloneckém závodě ABB při sestavování zásuvek.

Společnost FCC průmyslové systémy je oficiálním integrátorem ABB pro aplikace s Yumi. Obraťte se na nás v případě, že o nasazení kolaborujícího robota uvažujete, řekneme vám o něm více.

 < Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up