FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Převodníky Anybus

Nutnost realizovat propojení dvou průmyslových sběrnic se často projeví jako naléhavá. Může jít o případy, kdy je třeba přenést data z lokálního řídicího systému na větší vzdálenost, nahlédnout do dat na průmyslové sběrnici z nadřazeného systému.

Propojení různých průmyslových sběrnic v automatizaci je zásadní požadavek a zvládnout přečíst data z nadřazeného systému a připojit zařízení ke sběrnici jiného protokolu jiného výrobce. Švédský výrobce HMS Industrial Networks AB to svými produkty Anybus  umožňuje. Dlouholeté know-how výrobce garantuje chování rozhraní podle příslušného doporučení, které je zaručeno certifikátem „Fieldbus Conformance“. Je podloženo osvědčením testovací laboratoře akreditované mezinárodní asociací sdružující výrobce a uživatele dané průmyslové sběrnice

 

Více než 300 převodníků na propojení skoro každé průmyslové sběrnice/sítě

Anybus převodníky propojí stroje, periferie a sítě mezi sebou.

Typická aplikace je vzájemná komunikace mezi dvěma PLC, připojení periferie/robota k PLC, přesun dat z průmyslové sběrnice na průmyslový ethernet, segmentace sítě či export dat do nadřazeného systému skrze MQTT/ OPC UA.

Naše firma na Anybus převodníky dělá i bezplatná technická školení a konzultace.

 

Anybus Communicator

Připojení periferie komunikující skrze sériové rozhraní nebo CAN sběrnici na průmyslovou sběrnici/síť.
Podpora připojení periferie komunikující skrze RS-232/422/485/CAN na Profibus, Profinet a další.
Není třeba žádná změna na úrovní HW nebo SW na připojeném zařízení, vše je nastaveno odděleně na komunikátoru.

„Vyzkoušejte online konfiguraci a uživatelské rozhraní k nové generaci komunikátorů na odkaze zde.“

 

 

 

Anybus comunicator v našem e-shopu.

Anybus X-gateway

Propojení dvou průmyslových sběrnic/sítí mezi sebou. Ať už propojujete Profinet s Ethernet/IP nebo Profibus s DeviceNet, převodníky X-Gateway jsou k dispozici pro skoro každou kombinaci. Ať už se jedná o kombinaci slave/slave nebo master/slave.
Na odkaze níže naleznete konfigurátor výběru vhodné gateway. Popřípadě my Vám s výběrem rádi poradíme.

Jak vybrat spprávnou kombinaci:

 

Průvodce výběrem vhodné gateway

 

X-Gateway konfigurátor

 

Anybus X-gateway v našem e-shopu.

 

Osvědčeno s:

 

Naše reference: 

  • ELTODO: 85 ks Anybus Communicator PROFIBUS DP - komunikace s proměnými dopravními značkami v tunelu. Značky komunikuji protokolem Modbus, řídící systém protokolem Profibus
  • ROCKWELL: 70 ks Anybus Communicator ControlNet - letiště Praha, komunikace s váhami zavazadel na odbavovacích přepážkách z řídícího systému Rockwell
  • SIMATIC: 241ks - Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master-PROFINET IO Slave - komunikace používaná mezi Siemens řídícími PLC kontrolery uvnitř jednoúčelového stroje pro potravinářský průmysl (pokračující projekt)

Zjistěte si typ zařízení které potřebujete. Zde je odkaz na selektor komunikačních protokolů pro výběr adekvátního zařízení HMS.
 

Další informace:

Článek v sekci Technický magazín: 

 

Článek v sekci Aktuality: 

 

Produkty v E-shopu

Anybus comunicator v našem e-shopu.

Anybus X-gateway v našem e-shopu.< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up