FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Průmyslové sběrnice

Nutnost realizovat propojení dvou průmyslových sběrnic se často projeví jako naléhavá. Může jít o případy, kdy je třeba přenést data z lokálního řídicího systému na větší vzdálenost, nahlédnout do dat na průmyslové sběrnici z nadřazeného systému.

Propojení různých průmyslových sběrnic v automatizaci je zásadní požadavek. Často se jedná o případy, kdy je třeba přenést data z lokálního řídicího systému do dalších zařízení. Zvládnout přečíst data z nadřazeného systému a připojit zařízení ke sběrnici jiného protokolu jiného výrobce. 
Švédský výrobce HMS Industrial Networks AB to umožňuje. Dlouholeté know-how výrobce garantuje chování rozhraní podle příslušného doporučení, které je zaručeno certifikátem „Fieldbus Conformance“. Je podloženo osvědčením testovací laboratoře akreditované mezinárodní asociací sdružující výrobce a uživatele dané průmyslové sběrnice. Nově dostupná zařízení s podporou IIoT a funkcemi OPC UA a MQTT zpráv. Výrobce nabízí řešení pro jak pro kabelová, tak i bezdrátová spojení.

Produkty:

  • Anybus Communicator
  • Anybus X-Gateway (IIoT)
  • Anybus Modbus Gateway
  • Anybus Serial Server
  • Anybus Wireless
  • Vestavné moduly Anybus
  • Anybus Compact Com
  • Anybus-IC
  • Anybus-S (Slave) a Anybus-M (Master)

Zjistěte si typ zařízení které potřebujete. Zde je odkaz na selektor komunikačních protokolů pro výběr adekvátního zařízení HMS.
 < Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up