FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Komunikace

Modemy, GSM modemy, 3G routery, převodníky rozhraní, opakovače adalší prvky pro komunikaci v průmyslovém prostředí. Používají se hlavně pro dálkový monitoring neobsluhovaných systémů, pro spojení s mobilními zařízeními a instalaci dočasných zařízení.

Datové sítě založené na sériové komunikaci RS232/422/485 jsou v průmyslu stále velmi používány. Moderní komunikační technologie nabízí ucelený soubor komunikačních zařízení podporující jejich transparentnost a využití.
V současné době je stále více vyžadován rychlejší přenos dat, bezdrátové sítě WI-FI, datové sítě mobilních operátorů či přenos dat pomocí optických kabelů na dlouhé vzdálenosti. 
Dálkový monitoring automatizovaných systémů či měření různých stavových veličin, spojení s mobilními zařízeními či instalací systému mimo dosah pevných komunikačních linek.

Základní vlastnosti:

  •  datové GSM modemy 
  •  datové routery a brány (2G, 3G, LTE)
  •  média konvertory a opakovače
  •  optické modemy
  •  WI-FI (AP, bridge)
  •  Rádio brána LoRA do 40km


< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up