FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Kolaborativní robotika

Spolupráce robota s člověkem. Jsme oficiálním integrátorem ABB pro aplikace s kolaborativními roboty Yumi.

Kolaborativní robot YUMI umožňuje přímou spolupráci robota s člověkem ve společném prostoru bez nebezpečí zranění. Je určen pro práci prováděnou v tempu lidské činnosti, která je však pro lidské ruce obtížná a tím vyčerpávající. Jde například o manipulace vyžadující vysokou přesnost v omezeném prostoru, jako je vkládání drobných dílů nebo jemná montáž. Jiným důvodem nasazení kolaborativního robota může být prostor, ve kterém není efektivní zavírat robota do klece. Takovým prostorem může být například laboratoř nebo metrologické pracoviště, kde může kolaborativní robot automaticky provádět kamerové nebo jiné kontroly bez toho, aby bylo nutné budovat pro něj speciální zabezpečené pracoviště.

 

Jsme oficiálním integrátorem
ABB pro aplikace s Yumi

      

 

Příklady aplikací:

Robot ABB YuMi vyřešil problém s nedostatkem pracovníků
Nasazení kolaborativního robota YUMI z důvodu, že nabylo možné využít standardního robota v ochranné kleci, ani pracoviště z důvodu nedostatku místa ohraničit optickými závorami.  

 < Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up