FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

IP broadcasting


Nové IP zařízení společnosti Sony, podporováno výkonným časovým serverem IEEE 1588 Meinberg Grandmaster.

Společnost Meinberg zahájila spolupráci se společností Sony a poskytla časový server  LANTIME M1000 pro Sony "Pinewood Demo Studios" v blízkosti Londýna ve Velké Británii.
Společnost Sony nedávno uvedla na trh v rámci programu Digital Motion Picture Center Europe (DMPCE) ve studiu Pinewood – novou verzi - Film Studio.
Zahájení provozu představuje závazek společnosti Sony vyvíjet řešení pro IP Broadcasting. Zbrusu nové IP Studio představuje plný IP ekosystém, který bude sloužit jako školící středisko a testovací platforma pro interoperabilitu třetích stran.

LANTIME M1000 byl navržen tak, aby umožňoval koexistenci a interoperabilitu tradičních (Black-Burst, Tri-Level Sync, AES Word-Clock) a budoucích (IEEE-1588 PTP) synchronizačních metod profesionálního audio / video zařízení také v hybridních prostředích.
Poskytuje vysoce přesný čas a frekvenci odvozenou ze satelitů GNSS pro starší zařízení a zařízení připojená přes IP paralelně. Systém nabízí redundanci, flexibilitu a schopnost výměny karet, takže uživatel může mít požadovanou konfiguraci v jedné jednotce.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nabízíme také možnost zajištění testování vašeho HW s produkty společnosti Meinberg.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up