FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Innodisk


 

Název: Innodisk Corporation
Země sídla: TAIWAN
Vznik: 2005
Obrat: 456 mil USD (2022
Počet zaměstnanců: 1 000
Spolupracujeme od: 2013
 


O společnosti INNODISK

Společnost Innodisk se sídlem na Tchaj-wanu se specializuje na výrobu a vývoj paměťových modulů, flash úložných zařízení a I/O periferiích pro vestavbu do zařízení. Jejich produkty jsou určeny pro nasazení v průmyslu, zdravotnictví nebo pro vojenské technologie. Společnost byla založena v roce 2005 a od té doby se stala jedním z předních světových výrobců v této oblasti.  

Produkty Innodisk jsou navrženy s důrazem na spolehlivost a odolnost pro použití v náročných podmínkách. Jsou certifikovány dle mnoha průmyslových standardů, včetně MIL-STD-810G, CE, FCC a IEC 60601.

Společnost Innodisk se aktivně angažuje i v inovaci. Investuje nemalé prostředky do výzkumu a vývoje nových technologií. Je držitelem několika patentů a aktivně působí například i v standardizačních výborech SATA-IO, JEDEC a SDA.
Innodisk má pobočky po celém světě a získal renomé díky vysokému standardu kvality, výkonu a spolehlivosti. Díky tomu jeho produkty používá většina výrobců průmyslových zařízení jako osvědčené komponenty pro své výrobky.

 

Innodisk a FCC průmyslové systémy s.r.o.

Naše společnost FCC průmyslové systémy spolupracuje se společností Innodisk již od roku 2013. Byli jsme průkopníci této značky v ČR a aktuálně jsme největšího českým distributorem Innodisk v ČR a SR. Důraz klademe i na přidanou hodnotu, proto kromě kompletního portfolia produktů Innodisk nabízíme k produktům i technický support a servis.
 

 

 

Co umíme nabídnout

Kromě technického supportu, zajištění záručního a pozáručního servisu, poradenství s výběrem vhodných produktů, tak i bezplatné zápůjčky zboží nebo produktová školení. 
Širokou nabídku produktů INNODISK naleznete v následující kategoriích: 

 

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up