FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

HMS


 

Název:

HMS Industrial Networks AB (Anybus, Ewon, Ixxat)

Země sídla: Švédsko
Vznik: 1988
Obrat: 225 mil. EUR (2022)
Počet zaměstnanců: 750
Spolupracujeme od: 2005
 


O společnosti HMS

 

HMS Networks je švédská technologická společnost, která se specializuje na výrobu a prodej průmyslových komunikačních zařízení a softwaru pro připojení zařízení k průmyslovým sítím.

Firma byla založena v roce 1988 ve městě Halmstad ve Švédsku. Původním zaměřením firmy byla výroba hardwaru pro průmyslovou automatizaci, jako jsou moduly I/O a brány pro různé protokoly.

V roce 2000 firma přešla na novou strategii zaměřenou na vývoj a prodej softwaru a zařízení pro průmyslové komunikace. HMS Networks se rychle rozrostla a dnes má více než 700 zaměstnanců po celém světě a pobočky v mnoha zemích, včetně USA, Japonska a Číny.

HMS Networks se stala předním dodavatelem průmyslových sítí a softwaru pro průmyslovou komunikaci, s produkty jako Anybus, IXXAT a Ewon. Produkty HMS Networks jsou používány v mnoha odvětvích, jako jsou automobilový průmysl, zdravotnictví, energetika a průmyslová automatizace.

 

HMS networks a FCC průmyslové systémy s.r.o.

Naše společnost má dlouholetou spolupráci s HMS Networks, která začala již v roce 2005 s produktovou řadou Anybus. FCC průmyslové systémy se staly výhradním oficiálním distributorem značek Anybus v České republice a na Slovensku. Od roku 2013 byly do portfolia FCC průmyslových systémů zařazeny také produkty Ixxat jehož se též stali oficiálním distributorem a od roku 2016 také Ewon.

Díky této spolupráci jsou zákazníkům v České republice a na Slovensku k dispozici prvotřídní průmyslová komunikační zařízení od HMS Networks prostřednictvím oficiálního distribučního kanálu FCC průmyslových systémů. FCC průmyslové systémy také nabízejí svým zákazníkům technickou podporu a servis pro tyto produkty.

Spolupráce mezi HMS Networks a FCC průmyslovými systémy je příkladem úspěšného partnerství, které umožňuje zákazníkům získat prvotřídní průmyslové komunikační řešení a kvalitní servis.

 

Co umíme nabídnout

Kromě technického supportu, zajištění záručního a pozáručního servisu, poradenství s výběrem vhodných produktů, bezplatné zápůjčky zboží tak i produktová školení na libovolnou oblast z jejich produkce. 
Z široké nabídky produktů HMS networks vybíráme následující nejprodávanější produkty: 

ANYBUS

Převodníky pro průmyslově sběrnice a sítě. Více o ANYBUS převodníkách zde

ANYBUS BOLT

Router pro bezdrátovou komunikaci. Více o ANYBUS BOLT čtětě zde.

EWON

Ewon – routery pro vzdálený přístup, monitoring a sběr dat.  Více o vzdálené správě EWON zde.

IXXAT

Ixxat – zařízení pro komunikaci se sběrnicí CAN, CAN FD, LIN. Více o produktech pro CAN se dozvíte zde.

 

 

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up