FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

eWon - 20 let na trhu


V tomto roce to bude právě 20 let od okamžiku, kdy spatřil světlo světa první produkt firmy HMS eWON 4000, v té době zcela jedinečné zařízení pro vzdálený přístup k PLC pomocí internetu. Tento produkt umožnil výrobcům strojů a majitelům továren vzdálený přístup ke svým strojům kdekoli a kdykoli chtěli.

Během následujících 20 let docházelo k neustálé inovaci těchto zařízení a kromě vzdáleného přístupu přišla firma HMS i s možností sběru dat z připojených zařízení. Toho lze s výhodou využít k diagnostice strojů, nebo k prediktivní údržbě.    

Již více než 310 000 instalovaných zařízení není náhoda. O jejich kvalitách svědčí i to, že nespočet výrobců se těmito zařízení inspirovalo a kopírovalo je. Toto počínání považuje firma HMS za výborný hnací motor pro další inovace, které je stále drží jako leadera v tomto segmentu již 20 let.   

Děkujeme všem našim zákazníkům, kteří spoléhají na produkty eWON a přejeme, ať jste vždy eWON connected! 

 

 

Produkty eWON naleznete v naší nabídce zde.

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up