FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

CANopen

Sběrnicový systém CAN umožňuje efektivní decentralizované řízení v reálném čase s vysokým stupněm spolehlivosti. CAN FD je primárně navržen tak, aby splňoval potřeby automobilů, standartní protokol CAN indikuje zahrnutí vylepšeného protokolu do celé řady aplikací včetně obrany, průmyslové automatizace, autonomních zařízení, podvodních vozidel či zdravotnických vybavení.
Produkty IXXAT nabízí hardwarové i softwarové řešení. V naší nabídce naleznete komunikační rozhraní s podporou přenosu dat přes Bluetooth, Ethernet, PCI, PCIe, USB a další. Dodáváme průmyslové CAN gatewaye, bridge či repeatry. Speciální řešení pro automobilový průmysl, zkušebny, analytické a diagnostické nástroje.

CAN Interface – možnost výběru interního či externího připojení dat počítače s různými typy komunikačních systému CAN či CAN FD. Interface spojení - PCI, PCIE, PCIe Mini, PCIe 104, PC104, USB, XMS, Ethernet, Bluetooth. Snadný servis, analýza či diagnostika stroje.
 
CAN REPEATERS – umožňují koordinaci různých signálu dle potřeby. Disponují galvanickou izolací a jsou odolné vůči EMC signálu. Zařízení nejsou určena k prodloužení signálu.
 
CAN BRIDGE&GATEWAYS – umožňují sestavu různých síťových topologií. Implementace CAN nebo CAN FD na větší ploše s větší možností konfigurace topologie sítě. Komunikační protocol CAN lze implementovat do dalších vrstev jako je Bluetooth, Ethernet či Profinet.
 
MULTI-PROTOCOL PC INTERFACES - flexibilní řešení, které umožňuje stáhnout požadovaný průmyslový protokol o standardizovaného hardwaru Ethernet. Podporuje Ethernet, Profinet, Profinet FO, EtherCAT, EtherNEt/IP, Powerlink, MOdbus-TCP, Profibus

CAN/CANOPEN PLC EXTENSIONS - moduly CANopen HMS umožňují systémovým integrátorům snadno a levně integrovat pole CANopen s průmyslovou automatizační technikou SIMATIC.< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up