Byli jsme na veletrhu SPS v Norimberku
Tento týden probíhal v německém Norimberku veletrh SPS, kde vystavovala většina významných výrobců a představovala svá inovativní řešení z oblasti automatizace. To jsme si prostě nemohli nechat ujít!
Navštívili jsme stánky především našich dlouholetých obchodních partnerů, jako například APLEX, ADVANTECH a ICOP.
Při této příležitosti jsme měli možnost s našimi partnery projít historickou část Norimberku a ukázat jim krásy Evropy, která má své kouzlo, obzvláště před Vánoci.
Celý den jsme zakončili neformálním setkáním v česko-německé restauraci, kde jsme probrali, co se nám aktuálně daří, a pobavili se o tom, kam bychom mohli směřovat dál a jak je patrné z fotografií, naše přátele z Tchaj-wanu jsme pohostili, jak jinak, než Plzeňským pivem a typickými specialitami, kde nechyběla ani prvá česká svíčková na smetaně.
Už teď se těšíme na další spolupráci a věříme, že společně budeme dál přicházet s novými nápady a skvělými řešeními pro naše zákazníky.