FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

ADVANTECH


Název: Advantech Co., Ltd.
Země sídla: TAIWAN
Vznik: 1981
Obrat: 2 313 mil. USD  (2022)
Počet zaměstnanců: 8 000
Spolupracujeme od: 1991
 


O společnosti ADVANTECH

Společnost Advantech je tchajwanská firma vyrábějící zařízení a systémy pro průmyslovou automatizaci. V současné době má celosvětově největší podíl na trhu průmyslových počítačů (IPC). V roce 2020 byla označena za čtvrtou nejhodnotnější globální značku na Tchaj-wanu.
Firma byla založena v roce 1981 třemi bývalými inženýry společnosti Hewlett-Packard s cílem vyrábět měřicí systémy. Ve větším rozsahu však společnost začala působit až od roku 1983. Postupně se záběr společnosti rozšiřoval o měřicí systémy založené na počítačích PC a karty pro měření a sběr dat pro počítače PC.
V roce 1989 byla zahájena výroba vlastních průmyslových počítačů (IPC) a postupně přibývala další zařízení pro průmyslovou automatizaci, průmyslové sítě, internet věcí a související oblasti.
V roce 1992 byly na trh poprvé uvedeny legendární moduly řady ADAM pro vzdálené měření a sběr dat v průmyslu, které se s úspěchem prodávají do dnes.
Od roku 1995 Advantech postupně zakládá kanceláře také mimo Tchaj-wan – v Německu, Singapuru, Maďarsku, Japonsku, Velké Británii, Francii, USA, Holandsku, Itálii a v Polsku, kde vzniklo i evropské servisní centrum pro jejich produkty.

ADVANTECH a FCC průmyslové systémy s.r.o.

Historie spolupráce naší firmy se společnosti ADVANTECH sahá až na počátek 90 let. Konkrétně již v roce 1991, tehdy ještě pod hlavičkou FCC Folprecht, začala naše firma nabízet produkty ADVANTECH a dodnes je jedním z našich nejvýznamějších partnerů. Během více jak 30 leté spolupráce nasbírala naše firma bohaté zkušenosti o produktech ADVANTECH, které nabízí jako přidanou hodnotu. Naše hluboké znalosti produktů si naši pracovníci neustále prohlubují úzkým kontaktem s výrobcem. Účastníme se všech technických a obchodních školení, který výrobce organizuje. Jsme držiteli několika certifikátů, které garantují naše kompetence nejen k technickému supportu, ale i znalost produktů jako takových. 
Aktuálně jsme certifikováni pro prodej produktů jak v ČR, tak na SK a to v úrovni ADVANTECH Industrial IoT partner. 

 

 

 

Co umíme nabídnout

Kromě technického supportu, zajištění záručního a pozáručního servisu, poradenství s výběrem vhodných produktů, bezplatné zápůjčky zboží tak i produktová školení na libovolnou oblast z jejich produkce. 
Z široké nabídky produktů ADVANTECH vybíráme následující nejprodávanější produkty: 

Moduly ADAM pro vzdálené měření a sběr dat

Moduly pro vzdálené vstupy a výstupy jsou důležitou součástí systémů pro řízení a sběr dat. Nabízíme systémy připojitelné na sběrnici RS-485, Ethernet nebo i bezdrátově.  

Panelové počítače

Využívají se hlavně jako HMI (Human-Machine Interface, rozhraní člověk– stroj). All in one řešení počítače s dotykovou obrazovkou pro širokou škálu aplikací.

Panelové monitory

V nabídce máme širokou škálu průmyslových monitorů ve variantách pro aplikace v lehkém průmyslu až po modely pro nasazení v těžkých provozech.

Průmyslové počítače obecně

Základní charakteristikou průmyslového počítače je konstrukce se zřetelem na odolnost a spolehlivost, nejlépe s použitím pasivní sběrnice a CPU zásuvné karty.. 

Počítače pro energetiku

Počítače Advatec ECU splňující normou IEC 61850‑3,  mají robustní design, vysokou spolehlivost, nabízejí bohatou výbavu vstupů výstupů, mnoho možností způsobu napájení.

Komponenty pro průmyslový ethernet

Switche pro datový přenos po metalickém či optickém kabelu s možností zapojení do různé topologie sítě. Mohou být s funkcí Layer 2 i Layer 3  či s funkcí technologie PoE.

Měřící karty

Osvědčeným prostředkem pro měření a sběr dat jsou digitální, analogové a multifunkční měřicí karty do PC formátu PCIe, PCI a PC/104.

Pasivně chlazené embedded počítače

Zodolněná PC pro vestavbu do zákaznických systémů. vysoká 
spolehlivost, odolnost proti vibracím, bohatá nabídka vstupů/výstupů a široký rozsah pracovních teplot.

Počítače pro zdravotnictví

Řada certifikovaných lékařských IT zařízení nejvyšší kvality určených pro JIP, operační sály, klinickou diagnostiku (radiologie, RTG), sledování zdravotního stavu pacienta, ale i zábavu a komunikaci (pacient – lékař).

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již více než 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up