FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
O nás
Členství v asociacích
Vzdělávání zaměstnanců
Systém kvality
Obchodní podmínky
Konfliktní minerály (3TG) - politika společnosti
Operační program

Vzdělávání zaměstnanců


V rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost jsme získali finanční dotaci na projekt vzdělávání zaměstnanců č. CZ.1.04/1.1.02/94.00491 s názvem Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti FCC průmyslové systémy s.r.o. vedoucí ke zvýšení konkurenceschopnosti podniku a adaptability zaměstnanců.
 
Hlavním cílem projektu je prostřednictvím zvýšení kvalifikační úrovně, profesních dovedností a znalostí zaměstnanců, přispět ke zvýšení konkurenceschopnosti společnosti na trhu a ke zvýšení adaptability zaměstnanců na trhu práce.
 
Vzdělávací projekt společnosti je komplexní vzdělávací plán zaměstnanců společnosti vycházející z předběžného šetření vzdělávacích potřeb mezi zaměstnanci s ohledem na požadavky personalisty a z mapování dvouletého výhledu požadavků trhu. Vybrané požadavky na školení zároveň vycházejí z plánovaného výzkumno-vývojového projektu, který společnost realizuje od roku 2013. Cílovou skupinu tvoří zaměstnanci společnosti, kteří absolvují celkem 8 klíčových aktivit, jejichž realizace bude probíhat až do konce března 2015. Do cílové skupiny jsou zahrnuty též osoby do 25 let a nad 50 let.
 

 Číslo a název oblasti podpory:  4.1.1 Zvýšení adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti podniků
 Název globálního grantu:  Adaptabilita a konkurenceschopnost
 Číslo výzvy:  94
 Období realizace projektu:  1. 4. 2013 - 31. 3. 2015
 Žadatel:  FCC průmyslové systémy s.r.o.
 Název projektu:  Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti FCC průmyslové systémy s.r.o. vedoucí  ke zvýšení konkurenceschopnosti podniku a adaptability zaměstnanců
 Registrační číslo:  CZ.1.04/1.1.02/94.00491

 

Eshop
Youtube
Forum
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up