FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
O nás
Členství v asociacích
Vzdělávání zaměstnanců
Systém kvality
Obchodní podmínky
Konfliktní minerály (3TG) - politika společnosti
Operační program

Systém kvality


Systém řízení kvality ve společnosti FCC průmyslové systémy s.r.o.

Systém řízení kvality máme v naší společnosti zaveden od roku 1999. V roce 2010 jsme absolvovali kontrolní audit, při kterém bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2009/ISO 9001:2008.

Uvědomujeme si význam kvality pro další rozvoj společnosti a její postavení na trhu. Kvalitu chápeme jako souhrn všech vlastností dodávaných výrobků a služeb, jenž mohou uspokojovat stanovené i očekávané potřeby všech našich zákazníků. Spokojenost zákazníka je pro nás prvořadým cílem.
Hlavními předpoklady pro uspokojení potřeb zákazníků jsou:

  • snadná dostupnost našich výrobků a služeb i informací o nich,
  • dodávky pouze vysoce kvalitních výrobků a služeb,
  • kvalifikovaná technická podpora.
  • Kvalita dodávaných výrobků je velkou měrou ovlivněna kvalitou nakupovaných výrobků. Z toho důvodu vytváříme s našimi dodavateli pracovní vztahy vedoucí k neustálému zlepšování kvality nakupovaných výrobků a mechanismy pro zabránění sporů o kvalitu, případně pro jejich rychlé urovnání

 

Eshop
Youtube
Forum
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up