FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
O nás
Pracovní pozice
Členství v asociacích
Vzdělávání zaměstnanců
Systém kvality
Obchodní podmínky
Konfliktní minerály (3TG) - politika společnosti
Operační program

O nás


PROFIL SPOLEČNOSTI FCC PRŮMYSLOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, působící v oblasti průmyslové automatizace. Tvoří ji dvě základní divize. 
Divize průmyslových systémů zastupuje významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. Naše nabídka zde zahrnuje spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Spolupracuje při tom s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie. 
V divizi strojového vidění a robotiky navrhujeme, stavíme a dodáváme systémy využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Aplikujeme při tom poznatky moderní robotiky a strojového vidění. Disponujeme vlastním vývojovým konstrukčním a výrobním zázemím včetně vývoje softwaru. Značnou část své kapacity přitom věnujeme aplikovanému výzkumu a vývoji. Spolupracujeme při tom s technickými univerzitami a dalšími akademickými pracovišti. Výsledky jsou využívány v komerčních zakázkách. 
Našimi zákazníky a obchodními partnery jsou firmy zabývající se výrobou, systémovou integrací, projektováním a realizací řídicích systémů pro průmysl a telekomunikace, i samotné průmyslové podniky provádějící investiční výstavbu, rekonstrukce nebo údržbu ve vlastní režii. 
V České republice působíme ve třech kancelářích: v Praze, v Ústí nad Labem, kde je vybudováno expediční a servisní centrum, a v Ostravě. 
Naše dceřiná slovenská firma sídlí v Bratislavě. Od roku 1999 máme zaveden systém řízení kvality.

Už 20 let na českém trhu

Čas utíká a letošní rok je už dvacátý, ve kterém se potkáváte se společností FCC průmyslové systémy při realizaci vašich projektů ze světa průmyslové automatizace. Krátkou historii firmy najdete na jiném místě našeho webu, zde bych chtěl především připomenout, co je společnost FCC průmyslové systémy v současnosti.
Jsme pružná a dynamická firma orientovaná na co nejlepší služby našim zákazníkům. Dvacet let se pohybujeme v prostředí průmyslových podniků, známe jej a víme, co se v něm musí a co nesmí. Umíme pro vás vybrat optimální produkt z hlediska, které sami považujete za nejdůležitější. Věříme v budoucnost počítačů, robotiky a dalších moderních technologií a tímto směrem naši firmu dál rozvíjíme. Máme přátelské a vysoce kvalifikované zaměstnance, se kterými se budete rádi znovu setkávat. 
A hlavně: 
Víme, že otevřenost a poctivost jsou základem každého dobrého vztahu, obchodního i osobního.

Ing. Otto Havle, CSc., MBA
ředitel společnosti

Eshop
Youtube
Forum
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up