FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
Programátor technických aplikací
Obchodní zástupce / manažer produktů pro systémy synchronizace času
Montér robotických pracovišť
Nenašli jste, co jste hledali

Už vás nebaví programovat stále dokola weby, databáze a informační systémy?
Pojďte k nám dělat zpracování obrazu, 3D modelování a moderní robotiku.

Jsme trvale úspěšnou a stabilní společností působící od roku 1990 v oblasti průmyslové automatizace. Vyvíjíme robotické a kamerové systémy pro průmysl. Rozšiřujeme tým programátorů technických aplikací a nabízíme rozmanitou a tvůrčí práci při vytváření unikátních aplikací v této perspektivní oblasti průmyslové automatizace.

Náplň vaší práce:

  • spolupráce na analýze projektu
  • návrh a programování vhodných algoritmů
  • oživení systému na místě instalace
  • vedení technické dokumentace

Očekáváme od vás:

  • technické vzdělání, nejlépe VŠ
  • vztah k technice, představivost a cit pro technická řešení
  • schopnost porozumět funkci elektronických obvodů a PC hardwaru
  • přiměřenou znalost programování v jazyce C# nebo C++

Vaší výhodou by mohla být:

  • zkušenost se zpracováním obrazu, znalost OpenCV
  • orientace v průmyslových komunikačních protokolech
  • základní znalosti o fungování robotů
  • schopnost vytvořit webovou nebo databázovou aplikaci

Nabízíme vám:

  • samostatnou práci v neformálním a inspirujícím prostředí úspěšné firmy
  • motivační finanční ohodnocení a nefinanční bonusy
  • práci s nejmodernější technikou a zajímavými lidmi
  • příležitost pro vzdělání a osobní rozvoj

Jedná se o práci v trvalém pracovním poměru na našem pracovišti v Ústí nad Labem. Pozice je otevřena i pro schopné a motivované absolventy.
Nástup možný ihned.

Kontakt:

Petr Vykus
mob.: +420 603 265 142
email: vykus@fccps.cz

Eshop
Magazín
Kalalog
Kalalog

Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up