FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Zářijový PROMOTIC SCADA + EWON FLEXY WORKSHOP


Společnosti MICROSYS a FCC průmyslové systémy srdečně zvou všechny zájemce k účasti na připravovaném bezplatném praktickém workshopu.

Cílem workshopu je praktické seznámení účastníků s platformou eWON flexy pro vzdálený přístup a sběr dat a se softwarovým nástrojem PROMOTIC SCADA pro sběr dat a vizualizaci technologických procesů.

Účastníci workshopu se pod vedením lektorů na vlastních noteboocích prakticky naučí nakonfigurovat průmyslový router eWON Flexy pro vzdálený přístup a sběr dat, a také pro využití cloudové služby eWON Data Mailbox.
Dále se dozvědí jak snadno vytvořit ve SCADA systému PROMOTIC aplikaci pro sběr dat prostřednictvím komunikačního protokolu Modbus, jejich archivaci (trendování), vizualizaci a publikování do webu. V další části se také naučí komunikovat s cloudovou službou eWON Data Mailbox a integrovat tato data do své SCADA aplikace.

Pro plnohodnotnou účast na workshopu je nutné, aby byl každý účastník vybaven vlastním notebookem s OS Windows a funkčním WiFi adaptérem (pro bezdrátové připojení k průmyslovému routeru a PLC automatu).

Program:

8.30 - 9.00   Registrace
9.00 Zahájení semináře, úvodní slovo
 9.00-12.00

-   představení FCC PS / eWON (20 - 30min)

-   praktická část workshopu FCC PS / eWON (50 - 60min)

-   představení MICROSYS/PROMOTIC SCADA
(20 - 30min)

-   praktická část workshopu Microsys/PROMOTIC
(50 - 60min)

12.00-12.45 Oběd
12.45-14.00 pokračování workshopu, soutěž
14.00-14.30  Dotazy, diskuze
  Ukončení 

Datum: 26. září 2018 v Praze.

Místo:

Hotel Absolutum Boutique Hotel, Praha
Jablonského 639/4, 170 00 Praha 7
http://www.absolutumhotel.cz/

Účast na workshopu je bezplatná! Registrujte se prosím co nejdříve. Kapacita učebny je omezená!

Registrace probíhá zde na portálu Trade Media International< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up